SE-1000-12
MEAN WELL
AC-DC Enclosed Switching Power Supply, Single Output, 12V, 83.3A, 999.6W, 2.5" H x 5" W x 10.9" L.
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
End of Life: Final orders must be placed by 12. 31. 2026
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: SE100012
  • 공급자:
    MEAN WELL
  • 부품 번호:
    SE-1000-12
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • AC Input Voltage:
    90 to 132,180 to 264 V
  • DC Input Voltage:
    254 to 370 V
  • Dimension:
    278 x 127 x 63.5 mm