RSP-320-12
MEAN WELL
AC/DC Single output enclosed power supply - Output 12VDC single output at 26.7A - PFC - forced air cooling - 1U low profile.
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: RSP32012
  • 공급자:
    MEAN WELL
  • 부품 번호:
    RSP-320-12
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • DC Input Voltage:
    124 to 370 V
  • Dimension:
    215 x 115 x 30 mm
  • AC Input Voltage:
    88 to 264 V