PPS-125-12
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 12V@8.5A - 102W
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Discontinued & Replaced
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: PPS12512
  • 공급자:
    MEAN WELL
  • 부품 번호:
    PPS-125-12
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • DC Input Voltage:
    127 to 370 V
  • AC Input Voltage:
    90 to 264 V
  • Dimension:
    127 x 76.2 x 34.6 mm