LRS-450-12
MEAN WELL
AC-DC Power Supply - 450W - 12VDC - 37.5A - Input: 90 to 132VAC / 180 to 264VAC - Enclosed - Screw Terminals
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +