LRS-100-24
MEAN WELL
AC-DC Single output enclosed power supply; Universal AC input; Output 24Vdc at 4.5A; Up to 5G vibration; 1U low profile
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: LRS10024
  • 공급자:
    MEAN WELL
  • 부품 번호:
    LRS-100-24
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • DC Input Voltage:
    120 to 373 V
  • Dimension:
    129 x 97 x 30 mm
  • AC Input Voltage:
    85 to 264 V