DPB09A-12
MEAN WELL
9W DC-DC Regulated Converter - PCB mount - Wide Input 9-18VDC - Dual Output ±12VDC at ±0.375A - SIP through hole package - Rem ...
+ Ver todo
Accesorios Notificarme
Cumple con RoHS
embalaje
Certificate of Compliance Guarantee
Descripción +
9W DC-DC Regulated Converter - PCB mount - Wide Input 9-18VDC - Dual Output ±12VDC at ±0.375A - SIP through hole package - Remote ON/OFF