APC-35-350
MEAN WELL
AC/DC LED Power Supply - Const Curr - 35W - Fixed: 100 Vdc @ 350mA - Dim: No
설명 +
Search Keywords: APC35350
  • 부품 번호:
    APC-35-350
  • Maximum Output Power:
    35 W
  • Output Voltage Range:
    28.0 to 100.0 Vdc
  • Maximum Output Current:
    350 mA (0.35 A)
  • Operating Temperature:
    -30 to 70 °C