APC-25-700
MEAN WELL
AC/DC LED Power Supply - Const Curr - 25.2W - Fixed: 36 Vdc @ 700mA - Dim: No.
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: APC25700
  • 공급자:
    MEAN WELL
  • 부품 번호:
    APC-25-700
  • Maximum Output Power:
    25 W
  • Output Voltage Range:
    11.0 to 36.0 Vdc
  • Maximum Output Current:
    700 mA (0.7 A)
  • Operating Temperature:
    -30 to 70 °C