- IXFH12N90
설명
Trans MOSFET N-CH 900V 12A 3-Pin(3+Tab) TO-247AD
Search Keywords: IXFH12N90
사양
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
공급자:IXYS Corp
부품 번호:IXFH12N90
측정 단위:Per Each
유해물질 제한지침(RoHS):Yes
ECCN:EAR99
공급자 표준 포장:
1 -
Channel Mode:Enhancement
Family:IXFH12N90
Maximum Drain Source Resistance:900@10V mOhm
Channel Type:N
Maximum Continuous Drain Current:12 A