- RSSDN-50A
RSSDN-50A
IDEC Corporation
Relay SSR 32V DC-IN 50A 660V AC-OUT 4-Pin
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Certificate of Compliance Guarantee
설명
Search Keywords: RSSDN50A
사양
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
공급자:IDEC Corporation
부품 번호:RSSDN-50A
측정 단위:Per Each
유해물질 제한지침(RoHS):Yes
HTS:8536490050
COO:MX
ECCN:EAR99
공급자 표준 포장:
1 -
Output Type:AC
Maximum Output Voltage:660 V
Maximum Output Current:50 A
Output Device:SCR
Input Type:DC
Input Voltage:32 V
Mounting:Screw
Circuit Arrangement:N/A
Dimension:44.5 x 57.2 x 24.1 mm