SC-E2S/G-24VDC
Fuji Electric
Electromechanical Relay 24VDC 54A (54x96x90)mm DIN Rail Contactor Relay
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: SCE2SG24VDC
  • 공급자:
    Fuji Electric
  • 부품 번호:
    SC-E2S/G-24VDC
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Maximum Current Rating:
    54 A
  • Contact Arrangement:
    N/A
  • DC Coil Voltage:
    24 V