A50QS300-4
Ferraz Shawmut
The A50QS300-4 is a 300A semiconductor protection fuse rated for 500V AC/DC applications.
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: A50QS3004
  • 공급자:
    Ferraz Shawmut
  • 부품 번호:
    A50QS300-4
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Type:
    HRC
  • Fuse Size:
    38.1 x 110 mm
  • Acting:
    N/A
  • Current Rating:
    300 A
  • Maximum AC Voltage Rating:
    500 V
  • Maximum DC Voltage Rating:
    500 V