0402F-020K-08
Fastron
Wire-wound Ferrite RF Chip Inductor - 20nH ±10% - Z: 75 - DCR: 0.040 - 1.6A - Tape&Reel - AEC-Q200
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Reel 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +