SLP-1-177-01
Essentra
Natural Nylon Snap-Lock Pins Push-In Rivet - Type 2 - Compatible Hole Diameter 2.5 mm (0.098 in) - Compatible Panel Thicknes ...
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Bag 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Natural Nylon Snap-Lock Pins Push-In Rivet - Type 2 - Compatible Hole Diameter 2.5 mm (0.098 in) - Compatible Panel Thickness Range 4.5 mm (0.177 in)
Search Keywords: SLP117701
  • 공급자:
    Essentra
  • 부품 번호:
    SLP-1-177-01
  • COO:
    US
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Body Diameter:
    2.4 mm
  • Finish:
    N/A
  • Body Length:
    6.5 mm