- BK/MDA-20-R
BK/MDA-20-R
Eaton Electronics / Bussmann
Fuse Miniature Slow Blow Acting 20A 250V Holder Cartridge 6.35 X 31.75mm Ceramic
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Bulk 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명
Search Keywords: BKMDA20R
사양
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
부품 번호:BK/MDA-20-R
측정 단위:Per Each
유해물질 제한지침(RoHS):Yes
HTS:8536100040
COO:PH
ECCN:EAR99
공급자 표준 포장:
100 -
Type:Miniature
Fuse Size:6.35 x 31.75 mm
Acting:Slow Blow
Current Rating:20 A
Maximum AC Voltage Rating:250 V
Maximum DC Voltage Rating:125 V