- BK/AGC-20-R
BK/AGC-20-R
Eaton Electronics / Bussmann
Fuse Miniature 20A 32V Fast 2-Pin Cartridge Holder
설명
Search Keywords: BKAGC20R
부품 번호:BK/AGC-20-R
측정 단위:Per Each
유해물질 제한지침(RoHS):Yes
HTS:8536100020
Type:Miniature
Fuse Size:6.3 x 32 mm
Acting:Fast
Current Rating:20 A
Maximum AC Voltage Rating:32 V