- 41206ESDA-TR1
41206ESDA-TR1
Eaton Electronics / Bussmann
ESD Suppressor Polymer 12V 8-Pin SMD T/R
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Discontinued
Reel 포장
설명
Search Keywords: 41206ESDATR1
사양
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
부품 번호:41206ESDA-TR1
측정 단위:Per Each
유해물질 제한지침(RoHS):Yes
HTS:8533408070
COO:TW
ECCN:EAR99
Reel Pack:
1 -
Type:Polymer
Maximum Working Voltage:12(Typ) V
Capacitance Value:1 pF
Typical Trigger Voltage:150 V
Operating Temperature:-40 to 105 °C