275-F-1-0-2C-120A
Deltrol Controls
Electromechanical Relay 120VAC 1.5KOhm 25A DPDT (38.1x34.8x73.66)mm Flange Power Relay
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: 275F102C120A
  • 공급자:
    Deltrol Controls
  • 부품 번호:
    275-F-1-0-2C-120A
  • Alias/AKA:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Relay Construction:
    Non-Latching
  • AC Coil Voltage:
    120 V
  • DC Coil Voltage:
    N/A
  • Contact Arrangement:
    DPDT
  • Maximum Current Rating:
    25 A