SSF67A25B175
Cynergy3
2 Level switch in SS 316 25VA PVC 7/0.2 25mm & 175mm levels
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: SSF67A25B175
  • 공급자:
    Cynergy3
  • 부품 번호:
    SSF67A25B175
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    5
  • Output Type:
    SPST-NO
  • Typical Operating Supply Voltage:
    N/A
  • Vertical Sensing Level:
    Yes
  • Operating Temperature:
    135°C Max
  • Connection Type:
    Wire Lead
  • Dimension:
    202mm x 28mm dia