RSF66A25B75
Cynergy3
2 Level switch in PPS 25VA PVC 7/0.2 30mm & 75mm levels
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: RSF66A25B75
  • 공급자:
    Cynergy3
  • 부품 번호:
    RSF66A25B75
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    5
  • Category:
    Dual Switch Point Series
  • Operating Temperature:
    -10 to 85 °C
  • Dimension:
    102 x 27 mm