VPU-S200-36
CUI Inc.
Open Frame AC/DC Converter - 200 W - 81% Efficiency - Output 36V 5.5A - 85 to 264 VAC Input - Chassis Mount.
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Discontinued
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +