PSK-10B-S24
CUI Inc.
The PSK-10B-S24 is an encapsulated AC-DC power supply that provides a single 24 Vdc output with up to 10.8 W of power.
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Tube 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: PSK10BS24
  • 공급자:
    CUI Inc.
  • 부품 번호:
    PSK-10B-S24
  • Alias/AKA:
    PSK-10B-S24
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    18
  • Dimensions LxWxH:
    2 x 1 x 0.809 in