445A22F20M00000
CTS Corporation
SMD Crystal - 20MHz ±20ppm - Temp Stability: ±20ppm/°C -10°C to +60°C - 24pF - 40 ohms - Tape&Reel
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Reel 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +