- PC2R10MV1
PC2R10MV1
Crouzet Control
Time Delay Relay 12 to 240VDC 12 to 240VAC 10A DPDT(35x53)mm Socket
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Certificate of Compliance Guarantee
설명
Search Keywords: PC2R10MV1
사양
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
공급자:Crouzet Control
부품 번호:PC2R10MV1
측정 단위:Per Each
유해물질 제한지침(RoHS):Yes
HTS:8536490075
COO:CN
ECCN:EAR99
공급자 표준 포장:
5 -
Mounting:Socket
Contact Arrangement:DPDT
DC Coil Voltage:12 to 240 V
AC Coil Voltage:12 to 240 V