- 8L02-24-10
8L02-24-10
Coto Technology
Economical DIP Reed Relays, 2 Form A, 24V
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Discontinued
TUBE 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명
Search Keywords: 8L022410
사양
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
공급자:Coto Technology
부품 번호:8L02-24-10
측정 단위:Per Each
유해물질 제한지침(RoHS):Yes
HTS:8536410060
COO:CN
ECCN:EAR99
공급자 표준 포장:
25 -
Type:Dry
DC Coil Voltage:24 V
Contact Arrangement:DPST-NO
Maximum AC Switching Voltage:200 V
Maximum DC Switching Voltage:200 V
Maximum Carry Current:0.5 A
Maximum Switching Current:0.5 A
Maximum Switching Power:10 W
Package Type:DIP
Terminal Type:PC Pin
Mounting:Through Hole
자료
This product is discontinued, but still in stock.
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
재고 보유:
2
Ships today, if you order in
Buy all 2 in-stock or the regular minimum order quantity of 25