MCF100VKIT4
Cornell Dubilier
Kit Mica 1.0PF - 1000PF 100V For Multilayer RF Capacitors
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
KIT 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +