CD7FC221JO3
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Miniature Dipped - 220pF (+/-) 5% - 300VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 미준수
BAG 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: CD7FC221JO3
  • 공급자:
    Cornell Dubilier
  • 부품 번호:
    CD7FC221JO3
  • 측정 단위:
    Per Each
    No
  • HTS:
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Construction:
    N/A
  • Capacitance Value:
    220 pF
  • Lead Diameter:
    0.4 mm
  • Lead Pitch For Radial:
    4.4 mm