CD19FD222JO3F
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 2200pF (+/-) 5% - 500VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C - RoHS
설명 +
Search Keywords: CD19FD222JO3F
  • 부품 번호:
    CD19FD222JO3F
    EAR99
    50
  • Construction:
    N/A
  • Dimension:
    17(Max) x 6.4(Max) x 13.5(Max) mm
  • Capacitance Value:
    0.0022 uF
  • Lead Pitch For Radial:
    8.7 mm
  • Lead Diameter:
    0.8 mm