23FD3308A-F
Cornell Dubilier
AC Motor Run Capacitor - Oil Filled -8uF (+/-) 10% - 330VDC - 2 in Round - 70°C - 50 to 60 Hz - Aluminum Housing - RoHS
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
CARTON 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +