3220-20-0300-00-TR
CNC Tech
IDC Box Header - 0.050" (1.27mm) - 20Pos - Low Profile - SMT - Nylon 9T - Gold Flash - Tape&Reel
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Reel 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +