TC42X-2-203E
Bourns
Trimmer Potentiometer - 20 kOhms - ±25% Tolerance - 0.1W - ±250ppm/°C - 1 Turn - Top Adjustment - Cermet Resistive Material - ...
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
REEL 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Trimmer Potentiometer - 20 kOhms - ±25% Tolerance - 0.1W - ±250ppm/°C - 1 Turn - Top Adjustment - Cermet Resistive Material - J Lead - Surface Mount.