TBU-CA085-300-WH
Bourns
Transient Blocking Unit (TBU) - Bidirectional - 6.5 x 4 x 0.85 mm - Maximum impulse voltage 850V - Maximum RMS voltage 425V - ...
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Transient Blocking Unit (TBU) - Bidirectional - 6.5 x 4 x 0.85 mm - Maximum impulse voltage 850V - Maximum RMS voltage 425V - 13 Ohm - Surface Mount.
Search Keywords: TBUCA085300WH
规格 +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    TBU-CA085-300-WH
  • 计量单位:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    3000
  • Dimension:
    6.5mm x 4mm x 0.85 mm
  • Family:
    TBU-CA
  • Maximum Blocking Time:
    1 us
  • Maximum Impulse Voltage:
    850 V
  • Configuration:
    Bi-Directional
  • Maximum Operating Current:
    N/A
Tools/3D Models +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
有存货: 74
Ships today, if you order in Buy all 74 in-stock or the regular minimum order quantity of 250