TBU-CA085-050-WH
Bourns
TBU Bidirectional 850V 425V 1us DFN SMD T/R
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
REEL 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: TBUCA085050WH
  • 공급자:
    Bourns
  • 부품 번호:
    TBU-CA085-050-WH
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    3000
  • Configuration:
    Bi-Directional
  • Maximum Blocking Time:
    1 us
  • Family:
    TBU-CA
  • Dimension:
    6.5mm x 4mm x 0.85 mm
  • Maximum Impulse Voltage:
    850 V