SRR1280-180M
Bourns
Inductor Power Shielded Wirewound 18uH 20% 1KHz 24Q-Factor Ferrite 4.8A 35mOhm DCR T/R
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
REEL 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: SRR1280180M
  • 공급자:
    Bourns
  • 부품 번호:
    SRR1280-180M
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    400
  • Inductance:
    18 uH
  • Type:
    Power
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    20 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Current:
    4.8 A
  • Maximum DC Resistance:
    0.035 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C
  • Packaging:
    Tape and Reel
  • Protection Style:
    Shielded
Tools/3D Models +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
재고 보유: 397
Ships today, if you order in Buy all 397 in-stock or the regular minimum order quantity of 400