SRN6045TA-4R7M
Bourns
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 4.7uH 20% 1MHz 15Q-Factor Ferrite 4.5A 26mOhm DCR 2424 Automotive T/R
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
REEL 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: SRN6045TA4R7M
  • 공급자:
    Bourns
  • 부품 번호:
    SRN6045TA-4R7M
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Inductance:
    4.7 uH
  • Type:
    Power
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    20 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Current:
    4.5 A
  • Maximum DC Resistance:
    0.026(Typ) Ohm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C