- SDR1005-102KL
설명
Inductor Power Wirewound 1mH 10% 1KHz 78Q-Factor Ferrite 300mA 3.9Ohm DCR T/R
Search Keywords: SDR1005102KL
사양
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
공급자:Bourns
부품 번호:SDR1005-102KL
측정 단위:Per Each
유해물질 제한지침(RoHS):Yes
HTS:8504508000
COO:CN
ECCN:EAR99
Reel Pack:
600 -
Inductance:1 mH
Type:Power
Impedance:N/A
Tolerance:10 %
Technology:Wirewound
Maximum DC Current:300 mA
Maximum DC Resistance:3.9 Ohm
Operating Temperature:-40 to 125 °C