MOV-10D820K
Bourns
Var MOV 50VAC/65VDC 2500A 82V Thru-Hole Radial Bulk
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
BULK 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: MOV10D820K
  • 부품 번호:
    MOV-10D820K
    EAR99
    1000
  • Varistor Voltage:
    82 V
  • Clamping Voltage:
    135 V
  • Clamping Current:
    25 A
  • Dimension:
    7.2 x 15.5 x 12.5 mm
  • Maximum AC Voltage Rating:
    50 V
  • Maximum DC Voltage Rating:
    65 V
  • Maximum Surge Current:
    2500 A
  • Lead Pitch:
    7.5 mm
  • Energy:
    12 J
  • Tolerance Voltage:
    10 %