CRM2512-JW-100ELF
Bourns
High Power Thick Film Chip Resistor - 2.0W - 10.0 ohms ±5% - ±200ppm/°C - 300V - SMD 2512 - Tape&Reel
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
REEL 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: CRM2512JW100ELF
  • 공급자:
    Bourns
  • 부품 번호:
    CRM2512-JW-100ELF
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    4000
  • Resistance Value:
    10 Ohm
  • Power Rating:
    2 W
  • Tolerance:
    5 %
  • Case Size:
    2512
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C