78F221J-RC
Bourns
RF Choke Bobbin Core 220uH 5% 790KHz 60Q-Factor Ferrite 130mA 6.8Ohm DCR AXL Bag
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
BULK 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: 78F221JRC
  • 공급자:
    Bourns
  • 부품 번호:
    78F221J-RC
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    5000
  • Inductance:
    220 uH
  • Type:
    RF Choke
  • Impedance:
    N/A
  • Lead Pitch:
    N/R
  • Tolerance:
    5 %
  • Technology:
    Bobbin Core
  • Maximum DC Resistance:
    6.8 Ohm
  • Maximum DC Current:
    130 mA