5800-121-RC
Bourns
High Current RF Choke Bobbin Core 120uH 10% 1KHz Ferrite 700mA 300mOhm DCR AXL
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
TRAY 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: 5800121RC
  • 공급자:
    Bourns
  • 부품 번호:
    5800-121-RC
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    864
  • Inductance:
    120 uH
  • Type:
    High Current RF Choke
  • Impedance:
    N/A
  • Lead Pitch:
    N/R
  • Tolerance:
    10 %
  • Technology:
    Bobbin Core
  • Maximum DC Resistance:
    283 mOhm
  • Maximum DC Current:
    508 mA