3549S-1AE-502A
Bourns
Res Wirewound POT 5K Ohm 3% 2W 10(Elec)/10(Mech)Turns 3.17mm (34.75 X 22.23 X 27.37mm) Solder Lug Servo Mount Tray
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
TRAY 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: 3549S1AE502A
  • 공급자:
    Bourns
  • 부품 번호:
    3549S-1AE-502A
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    25
  • Mounting:
    Servo Mount
  • Number of Turns:
    10(Elec),10(Mech) Turns
  • Termination Style:
    Solder
  • Power Rating:
    2 W
  • Resistance Value:
    5 KOhm
  • Tolerance:
    3 %
  • Temperature Coefficient:
    ±50 ppm/°C
  • Dimension:
    34.75 x 22.23 x 27.37 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C