- 3306F-1-204
설명
Res Cermet Trimmer 200K Ohm 25% 0.2W(1/5W) 1(Elec)/1(Mech)Turns 3.4mm (6.81 X 8.1 X 7.62mm) Pin Thru-Hole Bag
Search Keywords: 3306F1204
사양
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
공급자:Bourns
부품 번호:3306F-1-204
측정 단위:Per Each
유해물질 제한지침(RoHS):Yes
HTS:8533408050
COO:CN
ECCN:EAR99
공급자 표준 포장:
2000 -
Mounting:Through Hole
Number of Turns:1(Elec),1(Mech) Tur ns
Termination Style:Pin
Power Rating:0.2 (1/5) W
Resistance Value:200 KOhm
Tolerance:25 %
Temperature Coefficient:±250 ppm/°C
Dimension:6.81 x 8.1 x 7.62 mm
Operating Temperature:-25 to 100 °C