3299W-1-200LF
3299W-1-200LF
Bourns
재고 보유: 450
최소 주문: 100
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
3299W-1-200
Bourns
Res Cermet Trimmer 20 Ohm 10% 0.5W(1/2W) 25(Elec)Turn 2.29mm (9.53 X 6.1 X 11.55mm) Pin Thru-Hole Tube
설명 +
Search Keywords: 3299W1200
  • 공급자:
  • 부품 번호:
    3299W-1-200
  • 측정 단위:
    Per Each
    No
  • HTS:
  • COO:
    TW
  • Resistance Value:
    20 Ohm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    9.53 x 6.1 x 11.55 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C