3299W-1-104LF
3299W-1-104LF
Bourns
재고 보유: 1,500
최소 주문: 100
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
3299W-1-104
Bourns
Res Cermet Trimmer 100K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 25(Elec)Turn 2.29mm (9.53 X 6.1 X 11.55mm) Pin Thru-Hole Tube
설명 +
Search Keywords: 3299W1104
  • 공급자:
  • 부품 번호:
    3299W-1-104
  • 측정 단위:
    Per Each
    No
  • HTS:
  • COO:
    TW
  • Resistance Value:
    100 KOhm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    9.53 x 6.1 x 11.55 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C
  • Switch Option:
    No
  • Number of Elements:
    1
Tools/3D Models +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
재고 보유: 90
즉시 배송 가능 Buy all 90 in-stock or the regular minimum order quantity of 100