3296W-1-501LF
3296W-1-501LF
Bourns
재고 보유: 3,884
최소 주문: 100
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
3296W-1-501
Bourns
Res Cermet Trimmer 500 Ohm 10% 0.5W(1/2W) 25(Elec)Turns 2.19mm (9.53 X 4.83 X 11.55mm) Pin Thru-Hole Tube
설명 +
Search Keywords: 3296W1501
  • 공급자:
  • 부품 번호:
    3296W-1-501
  • 측정 단위:
    Per Each
    No
  • HTS:
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Power Rating:
    0.5 (1/2) W
  • Resistance Value:
    500 Ohm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    9.53 x 4.83 x 11.55 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C