3266W-1-203LF
3266W-1-203LF
Bourns
재고 보유: 500
최소 주문: 100
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
3266W-1-203
Bourns
Res Cermet Trimmer 20K Ohm 10% 0.25W(1/4W) 12(Elec)Turns 1.78mm (6.71 X 4.5 X 8.26mm) Pin Thru-Hole Tube
설명 +
Search Keywords: 3266W1203
  • 공급자:
  • 부품 번호:
    3266W-1-203
  • 측정 단위:
    Per Each
    No
  • HTS:
  • COO:
    IE
  • Resistance Value:
    20 KOhm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    6.71 x 4.5 x 8.26 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C
  • Switch Option:
    No
  • Number of Elements:
    1
Tools/3D Models +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
재고 보유: 50
Ships today, if you order in Buy all 50 in-stock or the regular minimum order quantity of 100