3224G-1-501E
Bourns
Res Cermet Trimmer 500 Ohm 10% 0.25W(1/4W) 12(Elec)Turns 1.5mm (4.8 X 6 X 3.9mm) Gull Wing SMD T/R
설명 +
Search Keywords: 3224G1501E
  • 공급자:
    Bourns
  • 부품 번호:
    3224G-1-501E
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    500
  • Mounting:
    Surface Mount
  • Number of Turns:
    12(Elec) Turns
  • Termination Style:
    Gull Wing
  • Power Rating:
    0.25 (1/4) W
  • Resistance Value:
    500 Ohm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    4.8 x 6 x 3.9 mm
  • Operating Temperature:
    -65 to 150 °C