3006P-1-501LF
3006P-1-501LF
Bourns
재고 보유: 400
최소 주문: 100
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
3006P-1-501
Bourns
Res Cermet Trimmer 500 Ohm 10% 0.75W(3/4W) 15(Elec)Turn 2.36mm (20.57 X 4.83 X 6.35mm) Pin Thru-Hole Tube
설명 +
Search Keywords: 3006P1501
  • 공급자:
  • 부품 번호:
    3006P-1-501
  • 측정 단위:
    Per Each
    No
  • HTS:
  • COO:
    MX
  • Resistance Value:
    500 Ohm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    20.57 x 4.83 x 6.35 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C