- 7286R50KL.25
7286R50KL.25
BI Technologies/TT Electronics
Res Wirewound POT 50K Ohm 5% 2W 10(Elec)/10(Mech)Turn 6.35mm (39.67 X 22.23 X 26.99mm) Turret Panel Mount
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Certificate of Compliance Guarantee
설명
Search Keywords: 7286R50KL25
사양
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
부품 번호:7286R50KL.25
측정 단위:Per Each
유해물질 제한지침(RoHS):Yes
HTS:8533310000
COO:MX
ECCN:EAR99
공급자 표준 포장:
10 -
Mounting:Panel Mount
Number of Turns:10(Elec),10(Mech) Tur ns
Termination Style:Solder
Power Rating:2 W
Resistance Value:50 KOhm
Tolerance:5 %
Temperature Coefficient:±20 ppm/°C
Dimension:39.67 x 22.23 x 26.99 mm
Operating Temperature:-55 to 125 °C