Search Keywords: 23BR20KLFTR
  • 공급자:
    BI Technologies/TT Electronics
  • 부품 번호:
    23BR20KLFTR
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    500
  • Mounting:
    Surface Mount
  • Number of Turns:
    1(Elec),1(Mech) Turns
  • Termination Style:
    Gull Wing
  • Power Rating:
    0.25 (1/4) W
  • Resistance Value:
    20 KOhm
  • Tolerance:
    20 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    5 x 6.2 x 2.54 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C